Shërbimet
Ajo qė iu ofrojmė klientėve nuk kufizohet thjesht tek realizimi i porosisė/produktit. Ne e konsiderojmė angazhimin tonė nė shėrbimet e ndjekjes sė porosisė si njė avantazh mjaft tė rėndėsishėm konkurrues.

Shtypshkronja Guttenberg i ofron shėrbimet e ndjekjes sė porosisė pa shpenzime shtesė. Si klient ju jeni nė kontroll tė plotė te plotėsimit tė kėrkeses suaj, pa u shkėputur nga rehatia e zyres suaj. Cilidoqoftė objekti juaj i botimit - revista, libra, qarkullime tė larta, fletėpalosje etj, nuk do tė humbisni mė kohė qė tė vini tek ne, dhe prape do e kontrolloni cilėsinė e punės para printimit, gjatė printimit dhe kur pėrfundon.

Sigurisht, sė pari ju duhet njė pėrllogaritje cmimi, tė cilėn ju mund ta siguroni duke plotėsuar formularin online (tė cilin mund ta gjeni nė rubrikėn “porosia”) ose duke telefonuar apo dėrguar faks nė shtypshkronjė. Pėrpara nisjes sė punės pėr realizimin e porosisė suaj do t’iu caktohet nje anėtar pėrgjegjės i ekipit tonė i cili do tė kontrollojė porosinė dhe do t’iu pėrgjigjet pyetjeve qė mund tė keni.
I njėjti punonjės do tė ndjekė edhe gjithe procesin parapėrgatitor tė shtypit tė porosive tuaja.
Gjithashtu, nėse keni nevojė pėr tė dizenjuar materialet qė do tė shtypni, mund t’iu vėmė nė dispozicion departamentin tonė tė dizajnit.

Pas realizimi tė porosisė stafi i shtypshkronjės mund tė realizojė edhe dėrgimin e produktit tek klienti.

Mos hezitoni tė na kontaktoni nė cdo kohė pėr cdo shėrbim tjetėr shtesė qė mendoni qė mund t’iu realizohen nga shtypshkronja.

© 2007 Shtypshkronja Guttenberg. Të gjitha të drejtat të rezervuara.